...ak máte talent, môžete sa zapojiť do súťaží
TERMÍNOVNÍK predmetových olympiád a postupových súťaží
v školskom roku 2010/2011
Názov súťaže a kategória |
Domáce kolo |
Školské kolo |
Obvodné kolo |
Krajské kolo |
Celoštátne kolo |
Matematická olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategória Z4 |
do 13.12.2010 |
20.1.2011 |
|
|
|
Kategória Z5 |
do 13.12.2010 |
|
26.1.2011 |
|
|
Kategórie Z6, Z7, Z8 |
do 28.3.2011 |
|
6.4.2011 |
|
|
Kategória Z9 |
do 13.12.2010 |
|
26.1.2011 |
23.3.2011 |
|
Európa v škole |
|
|
|
|
|
Základné školy |
|
|
po 15.2.2011 |
|
13.5.2011 |
Fyzikálna olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategória E |
|
do 11.2.2011 |
16.3.2011 |
13.4.2011 |
|
Kategória F |
|
do 11.2.2011 |
16.3.2011 |
|
|
Kategória G |
|
do 30.4.2011 |
16.- 20.5.2011 |
|
|
Chemická olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategória Dz |
do 21.1.2011 |
10.2.2011 |
24.3.2011 |
5.5.2011 |
|
Biologická olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategória C |
|
do 14.1.2011 |
11.2.2011 |
17.3.2011 |
14.- 16.4.2011 |
Kategória D |
|
do 14.1.2011 |
11.2.2011 |
|
|
Kategória E (botanika, zoológia, geológia) |
|
do 18.3.2011 |
12.4.2011 |
17.5.2011 |
20.- 22.6.2011 |
Olympiáda v ruskom jazyku |
|
|
|
|
|
Kategórie A1, A2, A3, B1, B2, B3, B4 |
|
do 21.12.2010 |
|
14.3.2011 |
12.- 13.4.2011 |
Geografická olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategórie E, F, G |
|
do 10.12.2010 |
9.2.2011 |
22.3.2011 |
6.- 8.5.2011 |
Kategória H |
|
do 10.12.2010 |
9.2.2011 |
22.3.2011 |
|
Kategória I |
|
do 10.12.2010 |
9.2.2011 |
|
|
Pytagoriáda |
|
|
|
|
|
Kategórie P3, P4, P5 |
|
15.12.2010 |
18.4.2011 |
|
|
Kategórie P6, P7, P8 |
|
16.12.2010 |
19.4.2011 |
|
9.- 10.6.2011 |
Olympiáda v anglickom jazyku |
|
|
|
|
|
Kategórie 1A, 1B, 1C |
|
do 14.12.2010 |
18.1.2011 |
7.3.2011 |
14.- 15.4.2011 |
Kategórie 2A, 2B, 2C1, 2C2, 2D |
|
do 14.12.2010 |
17.1.2011 |
7.3.2011 |
14.- 15.4.2011 |
Olympiáda v nemeckom jazyku |
|
|
|
|
|
Kategórie 1A, 1B, 1C |
|
do 14.12.2010 |
20.1.2011 |
10.2.2011 |
24.- 25.3.2011 |
Kategórie 2A, 2B, 2C, 2D, 2E |
|
do 14.12.2010 |
19.1.2011 |
10.2.2011 |
24.- 25.3.2011 |
Dejepisná olympiáda |
|
|
|
|
|
Kategórie C, D |
|
do 17.12.2010 |
2.2.2011 |
21.3.2011 |
29.4.-1.5.2011 |
Kategórie E |
|
do 17.12.2010 |
2.2.2011 |
21.3.2011 |
|
Kategórie F |
|
do 17.12.2010 |
2.2.2011 |
|
|
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry |
|
|
|
|
|
Kategória C |
|
do 5.11.2010 |
1.12.2010 |
3.2.2011 |
5.- 6.4.2011 |
Technická olympiáda |
|
|
|
|
|
Základné školy |
|
|
8.-12.11.2010 |
7.-11.2.2011 |
7.- 8.4.2011 |